Movies
Ratings
1178
Secret ZooRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0