Movies
Ratings
32
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0