Movies
Ratings
66
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5