Series
Ratings
67
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- Being Human Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
ScorpionRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.5
Wonders of the Solar SystemRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.0- Being HumanRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0