Series
Ratings
220
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Old Dog, New TricksRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0