Movies
Ratings
1521
The Soul-MateRated ★ 2.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
These Final HoursRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5