Series
Ratings
168
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
- KemonozumeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Revue StarlightRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Non Non Biyori NonstopRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0