Movies
Ratings
226
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0