Series
Ratings
63
ImpulseRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0