Series
Ratings
38
The ActRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0