Movies
Ratings
349
The Boss BabyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5