Series
Ratings
91
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5