Series
Ratings
218
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Island of the Sea WolvesRated ★ 3.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Animal Season 2Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
BerlinRated ★ 2.5
Money Heist: From Tokyo to BerlinRated ★ 3.0
Call My AgentRated ★ 2.5
Call My AgentRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5