Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5