Movies
Ratings
26
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5