Series
Ratings
64
Rick and MortyRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Lucky StarRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 2.0
NARUTORated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.5- Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
- Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
- Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
- Justice LeagueRated ★ 3.5