Movies
Ratings
226
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0