Movies
Ratings
204
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5