Movies
Ratings
709
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Paradise in ServiceRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
WombRated ★ 4.0- Dachimawa LeeRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5- SawRated ★ 2.0