Movies
Ratings
32
EqualsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5