Series
Ratings
50
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Real MenRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
I'm a naturalRated ★ 4.5
Miss TrotRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 4.5
Mr. TrotRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0