Movies
Ratings
653
SinnersRated ★ 4.5
A Useful GhostRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
FantasRated ★ 2.5
Instruments of a Beating HeartRated ★ 3.5
BlancheRated ★ 3.5- Killing a HamsterRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0