Series
Ratings
79
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Adventure Time: Distant LandsRated ★ 4.0