Series
Ratings
12
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
LIGHTHOUSERated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0