Series
Ratings
34
Class CrushRated ★ 2.5
Space ForceRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5