Titles you rated
- Pro BonoRated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 4.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
MistressRated ★ 4.0