Movies
Ratings
51
Resident EvilRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- Samurai Commando Mission 1549Rated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 3.0
SharknadoRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
AI CollapseRated ★ 3.5
Masquerade HotelRated ★ 4.0