Series
Ratings
149- World of Street Woman FighterRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0