Titles you rated
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Basically NiceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0