Series
Ratings
236
Reborn RichRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
HealerRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 1.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 1.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5