Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5