Movies
Ratings
250
The Great FloodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5