Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- Late BlossomRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 5.0- TruthRated ★ 5.0
- Marumo's Story Special 2014Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
Shining RomanceRated ★ 5.0