Movies
Ratings
906
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 2.5
DoloresRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 2.5
Sky HighRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
LifeRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0