Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
UploadRated ★ 3.0
UploadRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
History of Swear WordsRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0