Series
Ratings
311
The DessertRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Crowned ClownRated ★ 4.0
He Is PsychometricRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5