Series
Ratings
116- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
PastaRated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0