Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The New EmployeeRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
UncoupledRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 1.5
The Morning ShowRated ★ 4.5