Movies
Ratings
24
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0