Series
Ratings
150
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Servant Season 4Rated ★ 2.0
Servant Season 3Rated ★ 2.5
Servant Season 2Rated ★ 3.5
ServantRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Investigation AlienRated ★ 3.0
The Manhattan Alien AbductionRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5