Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5- Second to Last Love Season 2Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5