Movies
Ratings
487
VeteranRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0