Movies
Ratings
245
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5