Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0