Series
Ratings
146
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Kirarin RevolutionRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 2.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5