Series
Ratings
40
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- 하트페어링Rated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5