Movies
Ratings
378
War MachineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Devils StayRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- PilotRated ★ 1.5
VictoryRated ★ 2.5
Zombie-Free Test DayRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0