Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0