Titles you rated
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
원피스 21기Rated ★ 2.5
원피스 16기Rated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.5- 원피스 23기Rated ★ 3.0
- 원피스 24기Rated ★ 3.0
- 원피스 27기Rated ★ 3.0
- 원피스 31기Rated ★ 2.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 22기Rated ★ 2.5
- 원피스 25기Rated ★ 3.0