Series
Ratings
59
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
On My Way To Meet YouRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 2.0- 저스트 메이크업Rated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
KodochaRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
How to Change Your MindRated ★ 4.0- TtoganjipRated ★ 3.0